środki czystości merida

Aby zwiększyć skuteczność czyszczenia, Wybierz środki czyszczące Merida zgodnie z ich przeznaczeniem.

Uniwersalne profesjonalne środki czyszczące i czyszczące

Aby nie uszkodzić wyglądu różnych powierzchni podczas czyszczenia, wybierz odpowiednią formę profesjonalnej chemii. Są one podzielone na dwie duże grupy: środki czyszczące (często w postaci proszku z cząstkami ściernymi) i detergenty (mają konsystencję płynną lub żelową).

Środki czyszczące Merida są uniwersalne i pasują do większości powierzchni: laminatu, linoleum, drewna, ceramiki, marmuru, plastiku. Służy również do czyszczenia pomalowanych ścian i innych powierzchni. Detergenty to środki czyszczące, które zawierają silne składniki chemiczne, które rozpuszczają Brud. Uniwersalne narzędzia są szczególnie popularne w firmach sprzątających, ponieważ mają dużą objętość i nadają się do większości rodzajów powierzchni: podłóg, ścian, instalacji sanitarnych, fasad, klamek.

tzcleaner24 polska

Najlepsze środki czyszczące Merida

Najlepsze środki czyszczące i czyszczące do czyszczenia w firmie sprzątającej mają następujące cechy:

dobrze odtłuszczają powierzchnie

usuwa kurz, brud, sadzę i naloty

nie pozostawiają rozwodów

nie powodują alergii

środki czystości Merida najlepszy wybór

Zakres stosowania środków czyszczących Merida to czyszczenie toalet w biurach, kawiarniach i restauracjach, a także łazienek w hotelach, obiektach sanitarnych, salonach SPA i basenach. Usuwają pleśń i skutecznie oczyszczają płytki i szwy między płytkami z brudu i smug. Produkty sanitarne dezynfekują różne powierzchnie, odpowiednie do fajansu, ceramiki, plastiku i metalu. Inne zalety urządzeń sanitarnych to: 

eliminacja zarazków;

nadanie powierzchni połysku;

skuteczna walka z rdzą, nalotem, kamieniem wodnym;

usuwanie zatorów w rurach.

Produkty hydrauliczne są dostępne w postaci proszków, żeli lub płynów. Wybierz środek czyszczący w zależności od rodzaju powierzchni: w przypadku niektórych materiałów, takich jak akryl lub plastik, nie są odpowiednie ścierne środki czyszczące, tylko żele lub płyny.