Swish CLEAN IT STONE & TILE

Swish CLEAN IT STONE & TILE
Swish CLEAN IT STONE & TILE

Preparat impregnujący i uszczelniający do posadzek

Swish Clean-It Stone & Tile Sealer to kanadyjski, przejrzysty preparat polimerowy, impregnujący, współpracujący z wszystkimi środkami nabłyszczającymi firmy SWlSH. Przeznaczony do zabezpieczenia porowatych, twardych, wodoodpornych podłóg, np: z kamienia sztucznego, marmuru, cementowych, betonowych, żywicznych. Tworzy barierę ochronną pomiędzy posadzką a podeszwą przechodnia. Wytrzymały na zaplamienie i zarysowanie, odporny na dezynfekcję oraz posiada właściwości anty poślizgowe.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 114,75 zł (netto: 93,29 zł )
szt.

Swish DURATION

Swish DURATION
Swish DURATION

Wzmocniona uretanem długotrwała powłoka zabezpieczająca do posadzek

Swish Duration to doskonały, kanadyjski środek nabłyszczający do posadzek na bazie uretanów i polimerów akrylowych, zapewniający wysoką trwałość i połysk. Posiada wspaniałe właściwości wyrównujące, stosować szczególnie tam, gdzie powierzchnia jest bardzo zniszczona. Odporny na dezynfekcję oraz posiada właściwości antypoślizgowe.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 148,31 zł (netto: 120,58 zł )
szt.

Swish DYNASTY

Swish DYNASTY
Swish DYNASTY

Akrylowy preparat impregnująco-zabezpieczający do podłóg twardych

Wysokiej jakości preparat impregnująco- zabezpieczający do podłóg nieelastycznych, który po wyschnięciu tworzy trwałą, bezbarwną powłokę o dużym połysku. Całkowicie uszczelnia posadzkę. Preparat zalecany szczególnie do uszczelniania posadzek w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dynasty stosowany jest do zabezpieczenia porowatych, twardych, wodoodpornych podłóg, np.: z kamienia sztucznego, marmuru, lastryko, płytek kamiennych, cementowych, betonowych, cegły, żywicznych, tarket itp. Może być także stosowany na posadzki lekko sprężyste. Posiada właściwości anty poślizgowe oraz jest odporny na środki dezynfekujące. Zaleca się nakładanie od 2 do 3 warstw. W celu uzyskania większego połysku, należy dołożyć dodatkowe warstwy preparatu, lub zastosować finisze firmy Swish.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 120,85 zł (netto: 98,25 zł )
szt.

Swish ETERNITY

Swish ETERNITY
Swish ETERNITY

Uniwersalna, zwiększonej grubości polimerowa powłoka zabezpieczająca do podłóg

Swish Eternity jest kanadyjskim preparatem umożliwiającym wysokie nabłyszczenie posadzki po nałożeniu mniejszej ilości powłok ochronnych niż w przypadku zastosowania innych produktów podobnego typu. ETERNITY charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na zarysowania. Stanowi doskonale zabezpieczenie dla wszelkiego typu posadzek – linoleum, (PCV), winylowych, asfaltowych, gumowanych, terazzo, betonowych a także dla dobrze uszczelnionych posadzek drewnianych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 134,75 zł (netto: 109,55 zł )
szt.

Swish POLYLOCK ULTRA

Swish POLYLOCK ULTRA
Swish POLYLOCK ULTRA

Wysoko połyskowa polimerowa powłoka zabezpieczająca do podłóg

Swish Polylock to kanadyjski środek polimerowy do profesjonalnego zabezpieczenia posadzek twardych. Tworzy bardzo trwałą powłokę o wysokim połysku, odporną na ścieranie, uszkodzenia i zarysowania. Posiada właściwości anty poślizgowe. Doskonały środek nabłyszczający do posadzek dla profesjonalistów wymagających najwyższej jakości. Wspaniałe właściwości wyrównujące wielokrotność warstw i trwałość. Po polerowaniu z użyciem wysokoobrotowych froterek rezultat jest jeszcze lepszy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 129,24 zł (netto: 105,07 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl