Serwis Huawei Kraków – eksperci od napraw

Serwis huawei Kraków – pomoc ekspertów

Serwis Huawei Kraków – eksperci od napraw

Ekspercki serwis Huawei Kraków oferuje certyfikowanych techników, którzy na bieżąco śledzą nowości w ofercie słynnego chińskiego producenta, aby zagwarantować klientom bezproblemową naprawę najnowszego smartfona Huawei. Telefony te od dłuższego czasu cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków – głównie ze względu na połączenie budżetowych cen z rozwiązaniami popularnymi z topowych smartfonów najlepszych marek.

Serwis Huawei Kraków – eksperci od napraw

Taki Serwis Huawei Kraków oferuje kompleksowe naprawy wszystkich popularnych obecnie modeli Huawei. W ramach stałej obsługi serwisowej wymienia wyświetlacze, baterie ładowarki i inne części oraz akcesoria do smartfonów. Jest w stanie zapewnić szybką diagnozę i naprawę w przypadku problemów mechanicznych (po zalaniu lub upadku), wymianę wyświetlaczy i zbitych szybek, a także zaawansowane operacje usuwania usterek elektronicznych. Serwis Huawei dysponuje wieloma częściami zamiennymi (od znanych producentów) oraz zaawansowanym zapleczem technologicznym, dzięki czemu naprawy smartfonów realizowane są osobiście. Pozwala to zagwarantować najwyższy stopień precyzji, a także niezawodność i szybkie terminy realizacji przy zachowaniu konkurencyjnych cen!

Serwis Huawei Kraków – jakie naprawy wykonuje?

Serwis Huawei w Krakowie to idealne miejsce

Serwis Huawei w Krakowie to idealne miejsce, aby otrzymać kompleksowe wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów ze smartfonami tej marki.

Wymiana wyświetlaczy i paneli dotykowych Huawei

Do awarii panelu dotykowego i wyświetlacza dochodzi najczęściej na skutek upadku z wysokości lub innego fizycznego uszkodzenia. Może to być również spowodowane zalaniem telefonu. Jeśli po upadku telefon nie wyświetla obrazu (telefon może się nie włączać, ekran może być czarny lub biały) lub ma problem (czarne plamy, migające obrazy lub paski na ekranie), mogło dojść do uszkodzenia wyświetlacza. W takiej sytuacji nie wystarczy wymienić pękniętej szybki. Jeśli telefon nie reaguje na dotyk, prawdopodobnie uszkodzony jest digitizer (panel dotykowy). Wymiana wyświetlacza w Huawei jest procesem, w którym serwis Huawei Kraków posiada głębokie doświadczenie. Wymieniliśmy już setki wyświetlaczy wszystkich typów dostępnych obecnie na rynku. Ocenimy stan wyświetlacza w Twoim telefonie i wymienimy uszkodzony element na nowy.

Wymiana szybki wyświetlacza Huawei

Telefon się przewrócił i na ekranie pojawiły się rysy? W Serwisie Huawei wymienimy szybkę na nową. Usługa ta jest znacznie mniej kosztowna niż wymiana wyświetlacza, w tym panelu dotykowego, dlatego dokładnie sprawdzamy, które elementy są uszkodzone.

Naprawa telefonu Huawei po upadku

Uderzenia upadków na twarde powierzchnie to jedna z najczęstszych przyczyn uszkodzeń elementów mechanicznych smartfonów. Nowoczesne smartfony są niezwykle delikatne ze względu na lekką i smukłą obudowę, w której producenci muszą zmieniać skomplikowane układy elektroniczne. Pomimo wielu zabezpieczeń istnieje tendencja do pęknięcia lub wypaczenia obudowy, zbicia szybki, uszkodzenia wyświetlacza lub uszkodzenia wewnętrznej płytki drukowanej. Serwis Huawei Kraków zdiagnozuje i rozwiąże każdy problem spowodowany wypadkiem.

Naprawa telefonu Huawei po zalaniu

Czy podczas kąpieli przeoczyłeś swój smartfon? Poślizgnął się po powierzchni umywalki i zamókł? A może woda przedostała się przez szuflady lub wejścia, które nie były zabezpieczone? W centrum serwisowym Huawei w Krakowie służymy pomocą w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Ważne jest, aby nie wyłączać mokrego telefonu (grozi to zwarciem elektrycznym), a także nie suszyć go domowymi sposobami. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu Huawei Niezwłocznie wyczyścimy Twoje zabrudzone urządzenie. Przetrzemy i osuszymy płytę główną oraz sprawdzimy, czy płyn nie wniknął w drobne szczeliny płyty głównej i nie uszkodził wewnętrznych podzespołów elektronicznych.

Inne naprawy elektroniczne

Serwis Huawei Kraków to miejsce, w którym zidentyfikujemy każdy problem z elektroniką wewnątrz Twojego smartfona.

Zapewniamy między innymi:

  • Naprawę układu ładowania,
  • Naprawę głośników i mikrofonów,
  • Naprawy płyt głównych,
  • Naprawa przełączników, złączy,
  • Naprawy złączy systemowych, buzzerów i anten oraz klapek.
  • Naprawa telefonów, które się nie włączają,
  • Naprawa telefonów, które nie działają.
  • Baterie i akcesoria

Bateria w Twoim smartfonie Huawei rozładowuje się bardzo szybko? Musisz ładować telefon w ciągu kilku godzin? Dzięki serwisom Huawei w Krakowie szybko i bezpiecznie wymienisz baterię w swoim telefonie. W ofercie posiadamy akumulatorki do każdego modelu telefonu Huawei. Proponujemy również obudowy i ładowarki oraz inne akcesoria do smartfonów tej marki.

Oprogramowanie

Nieprawidłowości w działaniu smartfona są powodem nie tylko uszkodzeń urządzenia, ale także problemów z elektroniką. Bardzo często leżą one również u podstaw problemów z oprogramowaniem wewnętrznym. Znamy specyfikę najnowszych wersji systemu Android z nakładką EMUI. Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem związany z oprogramowaniem. Aktualizujemy oprogramowanie, a także zajmujemy się problemami i błędami, które wynikają z przyczyn zewnętrznych (np. przerwana aktualizacja, złośliwe oprogramowanie).

Serwis Huawei Kraków – obsługa pogwarancyjna

Prowadzimy serwis pogwarancyjny Huawei Kraków. Odwiedź nasz serwis i skorzystaj z możliwości wysłania telefonu do naprawy. Nasi eksperci rozwiążą Twój problem z wykorzystaniem smartfonów. Dbamy o usuwanie skutków usterek mechanicznych, diagnozujemy problemy z elektroniką i wymieniamy drobne elementy płytki, wymieniamy akcesoria i części w każdym modelu telefonów Huawei. Gwarancja producenta już wygasła? A może autoryzowany serwis uznał, że usterka powstała z winy użytkownika i anulował gwarancję? W serwisie Huawei Kraków z pewnością otrzymasz pomoc od profesjonalisty! W razie potrzeby otrzymasz pomoc techniczną oraz dokumenty z wykonanych napraw.

Nie działa dotyk w telefonie Huawei

Telefon, który nieprawidłowo rozpoznaje dotyk lub go nie wyczuwa – staje się niepotrzebnym źródłem napięcia i irytacji. Przed oddaniem telefonu do serwisu należy sprawdzić, czy na ekranie nie ma zabrudzeń, które mogłyby doprowadzić do nieprawidłowego odczytywania sygnałów przez telefon. Jeśli jesteśmy pewni, że zabrudzenia nie są winne, wówczas zalecana jest wizyta w serwisie. Przyczyną tego stanu jest zazwyczaj uszkodzony digitizer wewnątrz telefonu, który należy wymienić na nowy. O ile w starych urządzeniach taki zabieg był możliwy do wykonania w warunkach domowych i istniało duże prawdopodobieństwo, że telefon nie będzie bardziej zniszczony niż był – o tyle przy obecnej technologii lepiej skonsultować się z profesjonalistą. Większość urządzeń jest tak zaprojektowana, że ich naprawa jest tak trudna, jak to tylko możliwe. Potrzebny jest nowoczesny sprzęt oraz spora wiedza i zdolności manualne. Serwis Huawei Kraków oferuje najnowocześniejszy sprzęt do naprawy urządzeń mobilnych. Zatrudniamy również najbardziej wykwalifikowanych techników w całej Polsce, którzy mają na swoim koncie setki, a nawet tysiące naprawionych urządzeń. Zadzwoń do nas, aby umówić się na bezpłatną diagnozę!

Migoczący ekran w telefonie Huawei

Jeśli masz problem z wyświetlaczem w swoim telefonie, jest szansa, że da się go naprawić bez konieczności wymiany podzespołu – szczególnie w nowszych modelach telefonów wiodących producentów, wyświetlacz stanowi znaczną część wartości smartfona, co z kolei przekłada się na nieopłacalność naprawy. Jeśli Twój ekran migocze, nie wyświetla prawidłowo kolorów, pojawiają się artefakty – nie czekaj, aż pojawi się poważny problem z wyświetlaczem. wciąż istnieje duża szansa na naprawę taśmy FLEX łączącej wyświetlacz z płytą główną telefonu, a także naprawę płyty głównej, jeśli problem wynika z awarii wyświetlacza. Jeśli napotkasz problem z wyświetlaczem, zalecamy kontakt z naszym serwisem Huawei – diagnoza jest bezpłatna i niezobowiązująca. Ponadto, wymienione podzespoły objęte są roczną gwarancją.

Paski pojawiające się na wyświetlaczu Huawei

Poziome i pionowe smugi na ekranie mogą być objawem zarówno uszkodzenia Twojego wyświetlacza, jak i problemów z połączeniem pomiędzy LCD a płytą główną telefonu. Wyświetlacze są zazwyczaj przymocowane do płyty głównej za pomocą taśmy FLEX, której pierwszy koniec jest podłączony do płyty głównej, a drugi do ekranu. W przypadku, gdy taśma jest uszkodzona, zniszczona, odłączona lub złamana, a wyświetlacz nie działa prawidłowo, może wykazywać kilka oznak awarii, od dotyku, który nie działa prawidłowo do linii na wyświetlaczu. Gdy naprawa jest wykonywana do wyświetlacza Huawei, który jest potrzebny, otworzyć telefon do bezpłatnej diagnostyki . Tylko rozpoznanie problemu jest podstawą do zalecania naprawy potrzebne i dokładnej usługi wyceny.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.