Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie? Dowiedz się, ile kosztuje wymiana szybki w telefonie.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie? Dowiedz się, ile kosztuje wymiana szybki w telefonie.

 

Jedna chwila roztargnienia lub po prostu pech może sprawić, że smartfon upadnie na ziemię i uszkodzi swój wyświetlacz. Takie wypadki często zdarzają się bez winy użytkownika. Możesz zostać potrącony przez rowerzystę, przechodnia lub dziecko jadące w tramwaju. Autoryzowane centrum serwisowe może naprawić problem, jeśli telefon jest jeszcze objęty gwarancją. Jeśli gwarancja wygasła, możesz albo kupić nowy telefon, albo naprawić go samodzielnie. Jednym z najpopularniejszych rodzajów napraw jest wymiana szybki w telefonie w serwisie GSM Guru wymienia ekran na miejscu w jednym z około 70 salonów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie

GSM GURU: Wymiana wyświetlacza

GSM GURU posiada wykwalifikowanych serwisantów, którzy mogą wymienić szybkę w Twoim telefonie. Na co dzień mają oni do czynienia z wszelkiego rodzaju usterkami. Nie musisz się martwić o sprzęt. Naprawa wyświetlacza jest bardzo prosta. U producentów smartfonów dostępne są gotowe moduły, które w zależności od ilości upadków i stłuczeń mogą być wykorzystane do naprawy wyświetlacza.

GSM GURU oferuje natychmiastową wymianę Twojej zbitej szybki w telefonie!

Twój telefon jest czymś więcej niż tylko narzędziem. To Twój przewodnik po mieście, Twój kumpel od relaksu i Twoje narzędzie pracy. Trudno jest żyć bez niego na co dzień. Dlatego nasze usługi są szybkie. Wymiana wyświetlacza może trwać nawet do dwóch godzin. Salony GSM GURU są otwarte do późnych godzin nocnych, dzięki czemu możemy obsłużyć wielu klientów każdego dnia. Naprawiamy smartfony Apple, LG, Xiaomi oraz wielu innych czołowych producentów.

Zalecane są również akcesoria przeznaczone specjalnie do smartfona, takie jak etui czy folia ochronna. Są one niedrogie, ale dają wiele korzyści – po ich zamontowaniu kolejna wymiana szkła może nie być konieczna. Nasz serwis pomoże Ci określić, w jakim stanie jest Twój smartfon. Zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy i otrzymasz drugą szansę dla swojego smartfona.

Co wpływa na cenę wymiany zbitej szybki

Co wpływa na cenę wymiany zbitej szybki?

Wymiana ekranu może być dość kosztowna. Istnieje wiele czynników, które wpływają na ostateczny koszt naprawy dotykowej. Po pierwsze, ważny jest numer modelu telefonu. Koszt naprawy wyświetlacza jest zazwyczaj niższy w przypadku telefonów o niższych wartościach. Najdroższa naprawa dla telefonu z aktualnym modelem jest zwykle tym, który kosztuje najwięcej. Może to wynikać z wyższej ceny wymiany części.

Wymiana matrycy czy naprawa wyświetlaczy dotykowych może zająć sporo czasu. Nic więc dziwnego, że koszt takiej usługi może być bardzo różny. Marża usługi może mieć wpływ na stawkę za wymianę digitizera. Cena za usługę będzie się różnić w zależności od tego, jaką renomą cieszy się dany serwis.

Jaki jest koszt wymiany szybki w telefonie? Lokalizacja naprawy również będzie miała wpływ na ostateczny koszt. Duże miasta w zachodnich województwach mają najwyższe stawki za naprawę. Serwisy w mniejszych miejscowościach często są bardziej przystępne pod względem cen usług. Warszawa jest miejscem, w którym znajdziesz najwyższe ceny za wymianę dotyku w telefonie.

 

Jaki jest koszt wymiany pękniętej szybki w ekranie telefonu? Porównujemy ceny według województw

Koszt naprawy Twojego telefonu będzie różnił się w zależności od jego modelu. Możemy jednak podać informacje o średnich stawkach za kilka wybranych usług. Poniżej znajdują się ceny za naprawę dotykową i naprawę wyświetlacza. Wartości te mają jedynie charakter poglądowy i naprawa telefonów o wyższych wartościach może kosztować więcej.

Cena wymiany szybki w telefonie jest przedstawiona w pierwszej kolumnie. Stłuczoną lub pękniętą szybkę można naprawić w ciągu kilku dni. Koszt tej usługi zaczyna się od 200 zł. Ceny zaczynają się od 200 zł w warmińsko-mazurskim i świętokrzyskim. Telefon uszkodzony w wielkopolskim, zachodniopomorskim lub innych rejonach najczęściej wymaga naprawy. Stłuczona szyba kosztuje około 270zł. Jest to średni koszt naprawy dla telefonów w średnim przedziale cenowym. W przypadku starszych modeli koszty naprawy mogą być nieco wyższe.

Zbite szkło nie musi znajdować się na aparatach naszych telefonów. Dzięki temu nie będzie konieczna wymiana digitizera, co sprawi, że usługa będzie bardziej przystępna cenowo. Pęknięte szkła w aparatach mogą wiązać się z wydatkiem od 67 do 85 zł. Druga kolumna w naszej tabeli przedstawia ceny dla wybranych miast i województw.

Naprawa komórek nie polega tylko na wymianie matrycy w telefonie. Do popularnych usług należy naprawa gniazda ładowania. Cena tej usługi będzie się różnić w zależności od modelu. Trzecia kolumna w naszym zestawieniu przedstawia orientacyjne stawki za ładowanie portu w telefonie. Jest to usługa na średnim poziomie cenowym. Usługa ta kosztuje od 85 do 110 zł.

Cena naprawy wyświetlacza w wybranych modelach telefonów

Cena naprawy wyświetlacza w wybranych modelach telefonów

Jak już wspomnieliśmy, stawki za usługi serwisowe dla telefonów komórkowych będą się różnić w zależności od modelu. Wymiana matrycy może być kosztowna i wynieść od kilkuset do kilkuset złotych. Poniżej przedstawiamy listę popularnych modeli telefonów, w których koszt wymiany ekranu jest wysoki.

W pierwszej kolumnie podana jest średnia cena wymiany digitizera w telefonach Samsung Galaxy S10. Jest to średnia stawka za naprawę wyświetlaczy. Stłuczona szyba może kosztować od 500 do 600 zł. Naprawa wyświetlacza w telefonach IPhone 8 jest zazwyczaj droższa. W drugiej kolumnie podaliśmy średnie stawki za naprawę wyświetlaczy w telefonach IPhone 8. Stłuczona szyba może prowadzić do kosztów pomiędzy 200 a 350 zł. Czasami naprawa może być droższa. Przykładem jest zbita szyba w telefonie Huawei P30. Naprawa wyświetlacza w tym miejscu kosztuje od 580 do 680 polskich lirów. Niektóre serwisy mają nieco wyższe stawki. W naszej ostatniej komnacie podajemy średnie ceny za naprawę wyświetlaczy w telefonach Xiaomi. Ten model jest dość popularny, a na rynku jest już od wielu lat. Cena usługi jest bardzo atrakcyjna. Pęknięta szybka kosztuje od 240 do 320 zł. Poniżej przedstawiamy średnie stawki w zależności od miasta i regionu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.